600 chovatelských výstav

300 chovatelských výstav, trhů a burz 2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

300 chovatelských výstav, trhů a burz 2015 – začátek

Vloženo 300 chovatelských výstav, trhů a burz roku 2015 !

 

Na začátku února 2015 jsme spustili nový přehlednější kalendář akcí drobného zvířectva. Aktuálně v něm najdete 300 chovatelských výstav, trhů a burz králíků, drůbeže, holubů, exotů, okrasného ptactva, morčat, akvarijních ryb, terarijních živočichů a dalších drobných zvířat.

300 chovatelských výstav, trhů a burz 2015Zvyšující se návštěvnost vypovídá o Vašem zájmu o tyto informace. Naše práce proto tímto nekončí a i nadále budeme do kalendáře vkládat další akce pro chovatele. Již nyní máme připravené informace k dalším 600 akcím plánovaných na letošní rok.

Máte-li tip na nějakou zajímavou chovatelskou akci a chcete-li se o něj podělit s ostatními milovníky zvířat, neváhejte a kontaktujte nás.

 

kalendarchovate.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

1 komentář u „300 chovatelských výstav, trhů a burz 2015“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *