600 chovatelských výstav

600 chovatelských výstav, trhů a burz roku 2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

600 chovatelských výstav, trhů a burz roku 2015 – začátek

V kalendáři již 600 chovatelských výstav, trhů a burz !

 

V našem novém kalendáři akcí drobného zvířectva najdete aktuálně 600 chovatelských výstav, trhů a burz drůbeže, holubů, okrasného a exotického ptactva, králíků, morčat, akvarijních rybiček, terarijních živočichů a dalších drobných zvířat.

I nadále budeme pokračovat s vkládáním akcí pro chovatele. V současnosti máme k vložení připraveno dalších 500 akcí plánovaných na rok 2015.

Máte-li tip na nějakou zajímavou chovatelskou akci a chcete-li se o něj podělit s ostatními milovníky zvířat, neváhejte a kontaktujte nás.

 

kalendarchovate.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

1 komentář u „600 chovatelských výstav, trhů a burz roku 2015“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *