Kalendář akcí drobného zvířectva - mapka kalendare

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Akce drobného zvířectva – začátek

akcí drobného zvířectva 2015 v „novém kabátě“

Na začátku února 2015 jsme spustili kalendář akcí drobného zvířectva ve zcela novém formátu. Kalendář je přehlednější a umožňuje vyhledat výstavy / trhy / burzy drobných zvířat z více pohledů, než tomu bylo doposud.

V současnosti kalendář obsahuje 170 chovatelských akcí týkajících se drůbeže, králíků, holubů, okrasného a exotického ptactva, morčat, akvarijních a terarijních živočichů, ovcí, koz a dalších drobných zvířat. Jelikož se jich během roku koná velké množství, kalendář neustále doplňujeme o nové a nové akce.

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015
Kalendář akcí drobného zvířectva 2015 v novém formátu

 

Součástí kalendáře je přehledná mapka, na níž jsou zobrazena místa konání výstav / trhů / burz drobného zvířectva. Najetím myši na některý bod se zobrazí název místa konání.

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015
Kalendář akcí – přehledná mapka

 

Klinutím na místo konání se zobrazí název místa a odkaz „Plánované výstavy / trhy / burzy“.

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015 - mapka s odkazem na akce v místě konání
Kalendář akcí – mapka s odkazem na akce v místě konání

 

Pokud kliknete na odkaz „Plánované výstavy / trhy / burzy“, zobrazí se Vám přehled chovatelských výstav / burz / trhů v daném místě konání, jsou-li plánovány.

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015 - detail místa konání
Kalendář akcí – detail místa konání

 

Další detailní informace k chovatelské akci (co na akci uvidíte, kontaktní údaje, uzávěrky přihlášek, odkazy na přihlášky / výstavní podmínky, …) můžete zobrazit klinutím na název akce.

Kalendář akcí drobného zvířectva 2015 - detail akce / události
Kalendář akcí – detail akce / události

 

kalendarchovate.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *