Výstavy, burzy, trhy drobných zvířat / Výstavy drobného zvířectva - Výstavy, trhy, burzy drobného zvířectva 2014

Kalendář chovatele

začátek

VÝSTAVY PSŮ AKCE DROBNÉHO ZVÍŘECTVA VÝSTAVY KOČEK

akcí pro chovatele domácích a hospodářských zvířat

 

Pro chovatele a milovníky domácích i hospodářských zvířat jsme připravili přehledy výstav, přehlídek, chovatelských trhů a burz. Akce pro chovatele jsou řazeny chronologicky (časově za sebou jako kalendář) a jsou rozděleny do tří oblastí: psi, drobné zvířectvo a kočky.

kalendář
MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY PSŮ
kalendář
AKCE DROBNÉHO ZVÍŘECTVA
kalendář
MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY KOČEK

 

K jednotlivým chovatelským akcím doplňujeme i další informace, např. místo včetně mapy konání, termín a čas konání pro veřejnost, program, informace pro návštěvníky i vystavovatele (termín uzávěrky, odkazy na přihlášky na výstavu a propozice,…) a kontaktní údaje pro získání dalších informací. Jak přehledy výstav, burz, trhů, tak podrobnější informace k nim doplňujeme průběžně podle toho, jak jsou uveřejňovány.

Po doplnění detailních informací se u dané akce zobrazí odkaz. Pokud na něj kliknete, zobrazíte informace k vybrané akci anebo otevřete nové okno s webovými stránkami pořádající organizace / klubu, kde tyto informace naleznete.

 

kalendarchovate.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací ČSCH, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Nejnovější chovatelské výstavy, přehled chovatelských akcí, trhy a burzy zvířat. New Pet Shows, Event Calendar