Trhy, burzy, výstavy drobného zvířectva 2016

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Trhy, burzy, výstavy drobného zvířectva 2016

Trhy, burzy, výstavy drobného zvířectva 2016

 

Přehled chovatelských burz, fauna trhů, , prodejních i výměnných trhů, přehlídek a výstav drůbeže, králíků, holubů, okrasného a exotického ptactva, akvarijních a terarijních zvířat, ale i ovcí, koz a dalších drobných zvířat konaných v roce 2016 najdete na stránce Výstavy, trhy, burzy 2016.

Přehled je postupně doplňován podle toho, jak jsou informace k jednotlivým akcím zveřejňovány. K akcím jsou doplňovány i detailní informace jako např. místo a termín konání, termíny uzávěrek pro přijetí přihlášek, kontaktní údaje, odkazy na propozice výstavy, přihlášky, pořadatele. Tyto informace zobrazíte kliknutím na odkaz u vybrané akce.

 

kalendarchovate.cz - facebook: Trhy, burzy a výstavy 12.12. - 13.12.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací ČSCH, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější chovatelské výstavy, přehled chovatelských akcí, trhy a burzy zvířat. New Pet Shows, Event Calendar