FCI - výstavy psů 2016

Výstavy psů (Dog Shows)

VÝSTAVY PSŮ
(KALENDÁŘ)
F C I UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK

Výstavy – začátek

FCI výstavy psů v České a Slovenské republice

 

Připravili jsme pro Vás přehledné tabulky s výstavami psích plemen, jež se konají v souladu s výstavním řádem Mezinárodní kynologické federace FCI v Evropě (Česká a Slovenská republika i další evropské státy).

Výstavy a informace k nim jsou do tabulek průběžně doplňovány podle jejich uveřejnění. Kliknutím na odkaz v tabulce zobrazíte detailní informace k vybrané výstavě (např. místo a termín konání, propozice výstavy, přihláška na výstavu, termíny uzávěrek pro přijetí přihlášek, kontaktní údaje, odkaz na pořadatele výstavy) nebo se Vám otevře okno s webovými stránkami pořadatele, na kterých požadované informace po jejich zveřejnění naleznete.

Výstavy psů 2016 (FCI Dog Show)

Výstavy psů 2015 pořádané v ČR a na Slovensku (FCI Dog Show)

  • Mezinárodní výstavy psů 2015 v ČR (CACIB)
  • Mezinárodní výstavy psů 2015 na Slovensku (CACIB)
  • Mezinárodní v Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku (CACIB)
  • Mezinárodní výstavy 2015 v ostatních státech Evropy (CACIB)

Výstavy psů 2014 pořádané v ČR a na Slovensku (FCI Dog Show)

  • Mezinárodní v ČR (CACIB)
  • Mezinárodní výstavy 2014 na Slovensku (CACIB)

 

kalendarchovate.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – http://fci.be/, http://cmku.cz/, webové stránky jednotlivých organizací, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Nejnovější chovatelské výstavy, přehled chovatelských akcí, trhy a burzy zvířat. New Pet Shows, Event Calendar