Kontakt: kontaktní formulář

ČLÁNKY KALENDÁŘ AKCÍ NOVINKY

Jak vyhledat akce pro chovatele – začátek

UPOZORNĚNÍ

Webové stránky KalendarChovatele.cz nejsou organizátorem žádné chovatelské akce.

Pokud chcete kontaktovat organizátora některé výstavy / trhů / burzy, použijte uvedený u dané chovatelské akce („Kontaktní údaje na pořadatele“).

Pokud kontaktujete provozovale webových stránek KalendarChovatele.cz a ptáte se na některou akci, prosíme Vás o uvedení názvu akce nebo místa konání. Bez těchto informací nejsme schopni na Váš dotaz odpovědět.

Děkujeme za pochopení,
tým KalendarChovatele.cz

 

KONTAKT NA PROVOZOVATELE WEBOVÝCH STRÁNEK

 

kalendarchovate.cz - facebook / kontakt: Trhy, burzy a výstavy 12.12. - 13.12.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

Upozornění:
KalendarChovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací ČSCH, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Nejnovější chovatelské výstavy, přehled chovatelských akcí, trhy a burzy zvířat. New Pet Shows, Event Calendar