Trhy, burzy a výstavy 10.-11.12.2016

Trhy, burzy a výstavy 12.12. – 13.12.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Trhy, burzy a výstavy 12.12. – 13.12.2015

Trhy, burzy a výstavy 12.12. – 13.12.2015

O tomto víkendu na Vás čeká řada chovatelských výstav, trhů a burz drobného zvířectva. Hledáte akva-tera trhy nebo burzy chovatelů drobných zvířat, které se konají o tomto víkendu? Nevíte, jaké výstavy drůbeže můžete tento víkend navštívit? Potřebujete dokoupit rybičky, dokoupit vybavenípodělit se o své zkušenosti? Plánujete s dětmi výlet za zvířátky?

Ze speciálních výstav upozorňujeme na výstavu českých staváků v Kolíně, speciální klubovou výstavu králíků velkých činčil v Týništi nad Orlicí nebo celostátní výstavu zakrslých králíků v Novém Bydžově.

Dále připomínáme např. Ostravské fauna trhy, akva burzu v Ostravě, akva burzu či fauna trhy v Brně, fauna trhy v Liberci a v Sobotce, tera trhy v Plzni, akva-tera trhy v Karlových Varech, Exotiku v Bratislavě, trhy v Přerově, v Rudolfově, ve Strakonicích, v Telči, v Úštěku na Litoměřicku nebo ve Velkých Pavlovicích.

kalendáři najdete i další plánované chovatelské akce včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook / kontakt: Trhy, burzy a výstavy 12.12. - 13.12.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

Upozornění:
KalendarChovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *