Trhy, burzy a výstavy 10.-11.12.2016

Trhy, burzy a výstavy 31.10.-1.11.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Trhy, burzy a výstavy 31.10.-1.11.2015 – začátek

Trhy, burzy a výstavy 31.10.-1.11.2015

Trhy, burzy a výstavy 31.10.-1.11.2015

O tomto víkendu na Vás čeká řada chovatelských výstav, trhů a burz drobného zvířectva. Hledáte akva-tera trhy nebo burzy chovatelů drobných zvířat, které se konají o tomto víkendu? Nevíte, jaké výstavy drůbeže můžete tento víkend navštívit? Potřebujete dokoupit rybičky, dokoupit vybavenípodělit se o své zkušenosti? Plánujete s dětmi výlet za zvířátky?

Nejvýznamnější chovatelskou výstavou probíhající tento týden je 8. ročník výstavy EXOTIKA 2015 v Lysé nad Labem. Výstava je určena pro milovníky exotických zvířat a rostlin a potrvá až do neděle.

Ze speciálních výstav upozorňujeme na speciální výstavu králíků v Kolíně, na níž se představí němečtí obrovití strakáči, králíci berani a belgičtí obři, speciální klubovou výstavu víděňských králíků a králíků český albín a Hototský bílý v Týništi nad Orlicí nebo speciální klubovou výstavu brněnských voláčů ve Velkých Pavlovicích. Po oba dny můžete navštívit i výstavu morčat, která se koná v Bohuňovicích.

Dále připomínáme např. okresní výstavu drobného zvířectva v Rudnéokresní výstavu králíků, drůbeže a holubů v Pískuvýstavu v Chodově spojenou s okresní soutěží samců králíků, trhy v Kroměříži, v Opavěv Soběslaviv Uherském Hradišti,TERA-AQUA-FLORA trhy v Jihlavě či akva-tera trhy v Teplicích.

kalendáři najdete i další plánované chovatelské akce včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: Trhy, burzy a výstavy 31.10.-1.11.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *