Chovatelské trhy Velký Beranov 23.10.2016 / Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016

Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016 – začátek

Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016

 

Hledáte výstavy králíků či okrasného ptactva, které můžete tento víkend navštívit? Nevíte, jaké akva-tera burzy nebo trhy chovatelů drobných zvířat se o tomto víkendu konají? Potřebujete dokoupit kuřice, nakoupit krmivo pro svá domácí zvířata, pokochat se pohledem na chovatelské úspěchy jiných chovatelů? Plánujete s dětmi výlet za zvířátky?

V našem kalendáři najdete přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

Nenechte si ujít některou zajímavou událost. Přehled všech víkendových akcí zobrazíte kliknutím na odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

KalendarChovatele.cz na Facebooku / Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016

 

kalendarchovate.cz - facebook: Víkendové chovatelské akce 17.-18.12.2016Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
KalendarChovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *