Trhy Uherské Hradiště 2017

Víkendové trhy, burzy a výstavy 21.-22.11.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Víkendové trhy, burzy a výstavy 21.-22.11.2015 – začátek

Trhy, burzy a výstavy 21.-22.11.2015

 

Nevíte, jaké ptačí burzy či výstavy drůbeže se konají tento víkend? Které akva-tera burzy nebo výstavy holubů můžete o tomto víkendu navštívit? Potřebujete doplnit stavy rybiček, nakoupit krmivo, vyměnit si zkušenosti s jinými chovateli nebo podniknout s dětmi výlet za zvířátky?

Nejvýznamnější chovatelskou akcí probíhající tento týden je celostátní výstava drobného zvířectva Chovatel 2015 . Na výstavě máte možnost vidět více než 6 000 zvířat od cca 700 chovatelů z celé České rebubliky. Chovatel 2015 patří mezi největší chovatelské výstavy v ČR.

Součástí výstavy je i mezinárodní výstava koček, výstava morčat a samozřejmně trh zvířat, na němž můžete zakoupit kvalitní chovná zvířata.

 

V našem kalendáři najdete přehled i dalších plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: výstavy 21.-22.11.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *