Trhy Uherské Hradiště 2017

Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015 – začátek

Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015

Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015

Nevíte, jaké ptačí burzy či výstavy drůbeže se konají tento víkend? Které akva-tera burzy nebo výstavy holubů můžete o tomto víkendu navštívit? Potřebujete doplnit stavy rybiček, nakoupit krmivo, vyměnit si zkušenosti s jinými chovateli nebo podniknout s dětmi výlet za zvířátky?

Nejvýznamnější chovatelskou akcí probíhající tento týden je národní výstava hospodářských a drobných zvířat Náš chov 2015. Výstava začala dnes a bude pokračovat až do neděle.

Mezi další významné víkendové akce, které můžete o víkendu navštívit, např. patří IX. Krajská soutěžní výstava Pardubického kraje králíků, drůbeže a holubů v Poličce, 12. krajská výstava králíků, drůbeže a holubů JosefověOblastní výstava králíků, drůbeže a holubů v Žabčicích, okresní výstava králíků ve Velkých Hamrech.

I milovníci akvaristiky a terariticky si přijdou na své. O víkendu proběhnou akvaristické trhy či Tera ZOO Trhy v Plzni, Fauna trhy v Sobotce, akva burza Ryby a rybičky nebo Fauna trhy Ostrava

V našem kalendáři najdete přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

Přehled všech víkendových chovatelských akcí zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *