Výstavy, trhy a burzy 15.-16.10.2016

Víkendové výstavy, burzy a trhy 23.-25.10.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Víkendové výstavy, burzy a trhy 23.-25.10.2015 – začátek

Víkendové výstavy, burzy a trhy 23.-25.10.2015

Víkendové výstavy, burzy a trhy 23.-25.10.2015

Hledáte výstavy králíků či okrasného ptactva, které můžete tento víkend navštívit? Nevíte, jaké akva-tera burzy nebo trhy chovatelů drobných zvířat se o tomto víkendu konají? Potřebujete dokoupit kuřice, nakoupit krmivo pro svá domácí zvířata, podělit se či poradit s jinými chovateli? Plánujete s dětmi výlet za morčátky?

Které z chovatelských akcí můžete tento víkend navštívit?

Od pátku až do neděle probíhá Okresní výstava drobného zvířectva v Hodoníně spojená se Speciální výstavou holubů Moravských bagdet a Anglických indiánů a Celopražská výstava drobného zvířectva v Modřanech. Dále připomínáme okresní výstavu v Horní Stropnici43. Podorlickou výstavu drobného zvířectva v Novém Městě nad Metují a 4. výstavu morčat v Brně.

Ze speciálních výstav upozorňujeme na 15. Celostátní výstavu výletků amerických kingů v Holiciklubovou výstavu českých černopestíkatých králíků v Bystřici u Benešova a klubovou výstavu velkých voláčů v Litovli.

I akvaristé a teraristé si přijdou na své, je pro ně připravena např. teraburza v Českých Budějovicích, Fauna hobby v Brněakvatrhy v Plzni, největší pražská akvaburza Ryby a rybičky nebo Živá exotika taktéž v Praze.

Z místních výstav drobných zvířat máte možnost navštívit např. výstavu v Chlumci nad Cidlinou, v Libochovicíchv Týnci nad Sázavouv Zaječově, z trhů třeba trhy v Opavěve Slezské Ostravěve Strakonicíchv Újezdě u Brna či ve Volduchách.

kalendáři najdete i další plánované chovatelské akce včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: Víkendové výstavy, burzy a trhy 23.-25.10.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *