Výstavy, trhy a burzy 26.-27.11.2016

Víkendové výstavy, burzy a trhy 22.-23.10.2016

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Víkendové výstavy, burzy a trhy 22.-23.10.2016 – začátek

Víkendové výstavy, burzy a trhy 22.-23.10.2016

Víkendové výstavy, burzy a trhy 22.-23.10.2016

Hledáte výstavy králíků či okrasného ptactva, které můžete tento víkend navštívit? Nevíte, jaké akva-tera burzy nebo trhy chovatelů drobných zvířat se o tomto víkendu konají? Potřebujete dokoupit kuřice, nakoupit krmivo pro svá domácí zvířata, podělit se či poradit s jinými chovateli? Plánujete s dětmi výlet za morčátky?

Které z chovatelských akcí můžete navštívit?

V našem kalendáři najdete přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod. Přehled všech víkendových chovatelských akcí zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

KalendarChovatele.cz na Facebooku

 

kalendarchovate.cz - facebook: Víkendové výstavy, burzy a trhy 22.-23.10.2016Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *