Tera burza České Budějovice 2.10.2016

Výstavy, burzy a trhy 14.-15.11.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Výstavy, burzy a trhy 14.-15.11.2015 – začátek

Výstavy, burzy a trhy 14.-15.11.2015

 

Tento víkend na Vás čeká řada nejen chovatelských výstav, trhů a burz drobného zvířectva, ale i akva-tera burz či ptačích trhů.

Po oba víkendové dny můžete navštívit I. Krajskou výstavu okrasného ptactva, která proběhne v Újezdu u Brna, nebo Okresní výstavu králíků, drůbeže a holubů v Kunovicích.

V sobotu 14. listopadu 2015 na Vás čekají ŽIVÁ EXOTIKA, Akvaristické trhy v Plzni či Exotika Bratislava. V neděli 15. listopadu 2015 se koná ptačí burza v Litovli, chovatelské trhy v Břeclavi, v Horní Stropniciv Křenovicích, ve Strakonicích, ve Straškově-Vodochodechv Újezdu u Brna či ve Vejprtech či v Třebíči, dále FAUNA TRHY a AQUABURZA v Ostravě nebo AKVA TERA FLORA TRHY v Hradci Králové.

V našem kalendáři najdete přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

Přehled všech víkendových chovatelských akcí zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: trhy 14.-15.11.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *