Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016

Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016 – začátek

Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016

 

I tento víkend na Vás čekají chovatelské výstavytrhy a burzy drobného králíků, drůbeže, holubů, trhy a burzy okrasného a exotického ptactva, akva – tera burzy a řada dalších akcí drobných zvířat.

V našem kalendáři najdete přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

Ze speciálních výstav králíků můžete navštívit klubovou výstavu českých strakáčů, českých luštičů, českých červených, Kastorexů a barevných Rexů ve Slavkově, belgických obrůněmeckých obrovitých strakáčů a králíků beranů v Kolíně nebo velkých světlých stříbřitých králíků v Týništi nad Orlicí. Ve Strakonicích je připravena celostátní výstava prácheňských káníků, v Holicích celostátní výstava bradavičnatých plemen holubů a ve Slavonicích okresní holubářská výstava o pohár TROJMEZÍ.

Přehled všech víkendových chovatelských akcí zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

KalendarChovatele.cz logo / Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016

 

kalendarchovate.cz - facebook: Výstavy, burzy a trhy 12.-13.11.2016Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
KalendarChovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *