Výstavy, trhy a burzy 26.-27.11.2016

Výstavy, trhy a burzy 16.-18.10.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Výstavy, trhy a burzy 16.-18.10.2015 – začátek

Výstavy, trhy a burzy 16.-18.10.2015

Víkendové trhy, burzy a výstavy 9.-11.10.2015

O víkendu 16. až 18. října 2015 pořádají chovatelé velké množství výstav, trhů a burz, na kterých se pochlubí svými chovatelskými úspěchy. Nejen na trzích a burzách, ale i na mnohých výstavách je možné zakoupit vystavená chovná zvířata, či a pomůcky.

Které z chovatelských akcí můžete tento víkend navštívit?

Ve Vyškově proběhne okresní výstava králíků, drůbeže, holubů a exotického ptactva. Okresní výstavy se konají také v Břeclavi nebo v Třebíči, kde je okresní spojena s místní výstavou králíků a drůbeže a expozicí exotů. V Občově, v Hluku, v Kralupech nad Vltavou nebo v Nezvěsticích se uskuteční místní výstavy drobných zvířat. Z trhů připomínáme trhy v Horní Stropniciv Kolíněv Litovliv Ostravěv Týništi nad Orlicí či v Uherském Hradišti.

Ani milovníci akvaristiky a teraristiky nepřijdou zkrátka, tento víkend se konají např. AKVA TERA thy v Kroměříži, mostecké akvatrhy, akvaburza Ryby a rybičky nebo TERRABAZAR v Praze.

V našem kalendáři najdete nejen přehled plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů, ale i bližší informace o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.

Přehled všech víkendových chovatelských akcí zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: Výstavy, trhy a burzy 16.-18.10.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *