Výstavy, trhy a burzy 26.-27.11.2016

Výstavy, trhy a burzy 28.-29.11.2015

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Výstavy, trhy a burzy 28.-29.11.2015 – začátek

Výstavy, trhy a burzy 28.-29.11.2015

Výstavy, trhy a burzy 28.-29.11.2015

O víkendu 28. až 29. listopadu 2015 pořádají chovatelé velké množství výstav, trhů a burz, na kterých se pochlubí svými chovatelskými úspěchy. Nejen na trzích a burzách, ale i na mnohých výstavách je možné zakoupit vystavená chovná zvířata, či a pomůcky.

Které z chovatelských akcí můžete tento víkend navštívit?

Po oba víkendové dny se koná XII. ročník výstavy Moravy a Slezska spojený s expozicemi stříbřitých malých králíků, klubu hamburčanek a exotického ptactva, klubu araukan a slezských voláčů a klubu chovatelů českých čejek s II. ročníkem Memoriálu Karla Jirků. V rámci výstavy proběne i soutěž o nejlepší českou čejku.

Víkend je bohatý na speciální a klubové výstavy. V Týništi na Orlicí můžete navštívit 38. speciální výstavu Klubu chovatelů králíků velkých světlých stříbřitých, v Nezvěsticích Speciální klubovou výstavu vlašek a Krajskou soutěžní přehlídku vyandotek, ve Velkých Pavlovicích je pro Vás připravena speciální klubová výstava hempšírek a v  Újezdu u Brna výstavu moravských pštrosů.

 

Ani milovníci akvaristiky a teraristiky nepřijdou zkrátka, tento víkend se konají např. akvaristické trhy v Plzni, AKVA TERA trhy v Teplicích, AQUATERA Brno, akvaburza Ryby a rybičky nebo TERRABAZAR v Praze.

Kromě již zmíněných akcí najdete v našem kalendáři i další výstavy, burzy a trhy plánované na tento víkend a to včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

 

kalendarchovate.cz - facebook: Výstavy, trhy a burzy 28.-29.11.2015Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
kalendarchovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *