Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016

Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016

AKCE PODLE ZEMĚ KONÁNÍ AKCE PODLE DRUHU AKCE PODLE MÍSTA KONÁNÍ

Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016 – začátek

Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016

 

Nevíte, jaké ptačí burzy či výstavy drůbeže se konají tento víkend? Které akva-tera burzy nebo výstavy holubů můžete o tomto víkendu navštívit? Potřebujete doplnit stavy rybiček, nakoupit krmivo, vyměnit si zkušenosti s jinými chovateli nebo podniknout s dětmi výlet za zvířátky?

V našem kalendáři najdete přehled i dalších plánovaných chovatelských výstav, burz a trhů včetně bližších informací o místě a čase konání, kontaktních údajích apod.:

 

Hezký víkend přeje
tým KalendarChovatele.cz

KalendarChovatele.cz na Facebooku: Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016

 

kalendarchovate.cz - facebook: Výstavy, trhy a burzy 3.-4.12.2016Líbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li kalendarchovatele.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Zpět na začátek

 

Upozornění:
KalendarChovatele.cz není organizátorem žádné chovatelské akce publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – http://cschdz.eu/, webové stránky jednotlivých organizací , chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „KalendarChovatele.cz“ jsou majetkem KalendarChovatele.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *